Gimtoji žemė. Kokį eksperimentą siūlo ūkininkas Antanas Guzelis tiems, kurie kritiškai vertina ūkininkų darbą?

Gimtoji žemė

2020.06.10 06:07

Gimtoji žemė. Kokį eksperimentą siūlo ūkininkas Antanas Guzelis tiems, kurie kritiškai vertina ūkininkų darbą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ukmergės rajone ūkininkaujantis Antanas Guzelis norėtų džiaugtis gausesniu derliumi, tačiau užauginti jo nenašiose žemėse, pasak ūkininko, niekada nepavyks. Dėl ko jis nerimauja ir kokį siūlo eksperimentą kritiškai vertinantiems ūkininkų darbą?

Trys mėnesiai gyvenimo karantine sustabdė kaimo bendruomenių veiklas. Žmonės negalėjo susitikti prie mėgstamų veiklų bendruomenių namuose, negalima buvo rengti tradicinių švenčių. Gyvenimas kaime sulėtėjo, o Kėdainių rajono Pelutavos kaimo seniūnaitė, Kėdainių pagalbos šeimai centro socialinė darbuotoja Vida Česienė, teigia, kad gyvenimas net apmirė.

Širvintų rajono pakraštyje, Gudulinės kaime įkurta įmonė „Tabero žuvys“ – šeimos verslas. Pasak Silvestro Tabero, kuris jau turi ką parodyti ir kuo pasigirti, tik po kelerių metų domėjimosi ir gilinimosi į mailiaus auginimo paslaptis buvo nuspręsta startuoti. Šiuo metu įmonės savininkai ieško darbuotojų ir tikisi, kad ilgainiui pavyks užkariauti ir užsienio rinkas. Ved. Nijolė Baronienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.