Labas rytas, Lietuva II d. Monika Linkytė verčia naują etapą kūryboje: dabar man norisi „sproginėti“

II-oji birželio 9-osios „Labas rytas, Lietuva“ laida prasideda pokalbiu apie keliones. Atsiveria daugiau galimybių pailsėti užsienyje ir ne tik techniškai, bet gauti pilnas paslaugas – skrydį, viešbutį, maitinimą ir t.t. Graikija ir Bulgarija – dvi šalys, kurios nekantrauja sulaukti turistų ir pasidalinti savo tradiciniais valgiais bei įspūdingomis istorijos grožybėmis. Pokalbis studijoje su turizmo eksperte dr. Rasa Levickaite.

Passenger – „Anywhere“.

7 prie stalo ir gyvenime. Pokalbis su Ieva Lipkevičiene, tinklaraštininke. Šeimoje augantys 5 vaikai – didžiausias džiaugsmas ir kasdienis nuotykis. Ko galima pasimokyti iš didelės šeimos pavyzdžio? Kaip rasti laiko skirti dėmesio kiekvienam? Atviras ir įdomus pokalbis iš Vilkaviškio rajono.

„Biplan“ ir Karina Krysko – „Iš taško A“.

Rubrikoje „Rytas su muzika“ – Monika Linkytė pristato naujausią muzikinį kūrinį ir jo vaizdo klipą.

Kita tema – Vilnius. Tarsi Anglijos gatvelėje – o iš tiesų pačiame Vilniaus centre. Toks vaizdas pasitinka vos kelios dešimtys metrų nuo Lukiškių aikštės – diplomato Jurgio Savickio vardu pavadinta gatvė traukia tuos, kurie mėgsta istoriją ir miesto estetiką. Nuo vaikystės čia gyvenanti tapytoja Arūnė Tornau tikina – gyventi čia ypatingas jausmas, o ir istorija – nepaprasta.

Dienos klausimo žaidimas ir vedėjai Ignas Krupavičius kartu su Ignu Andriukevičiumi atsisveikina iki rytojaus, linkėdami gražaus antradienio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau