Žinios. Dėl taršių nuotekų priverstinai veiklą sustabdžiusi bendrovė „Grigeo Klaipėda“ vėl dirba

Vakar patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai, dauguma jų susiję su asmeninėmis šventėmis.

Pasaulyje užsikrėtimų skaičius perkopė 7 mln. Mirčių nuo COVID-19 jau daugiau nei 400 tūkst.

Dėl per taršių nuotekų priverstinai veiklą sustabdžiusi bendrovė „Grigeo Klaipėda“ vėl dirba, o dėl nuotekų tvarkymo pasirašė terminuotą mėnesio trukmės sutartį su „Klaipėdos vandeniu“.

Audringi orai vakar buvo ne tik dalyje Lietuvos, bet ir kitur Europoje, o Šiaurės rytų Čekijoje ir Pietų Lenkijoje sukėlė net potvynius.

Jungtinėse Valstijose pamažu rimstant protestams, Mineapolio – miesto, kuriame neramumai ir prasidėjo, taryba balsavo už tai, kad būtų išardytas vietos policijos departamentas, o viešąją tvarką užtikrintų naujas saugumo modelis.

Nuo liepos 1 dienos keisis žaliosios kortelės – vykstant į užsienį privalomojo civilinės atsakomybės draudimo – forma ir spalva.

Lietuvos prezidentas ir dalis Vyriausybės šiandien aptars ateinančių septynerių metų Europos sąjungos biudžetą ir planuojamą paramą iš Europos atsigavimo fondo.

Vilniaus „Ryto“ klubas toliau tęsia vyriausiojo trenerio paieškas. Skelbiama, kad sostinės klubo vairą netrukus gali perimti nemažą patirtį spėjęs sukaupti lietuvis Donaldas Kairys.

Kinijos pietryčiuose esančiame Tibeto autonominiame regione restauruota senovinio vandens kelio sistema.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas išnagrinėjęs Žurnalistų sąjungos apeliacinį skundą dėl Vyriausybės ištrinto garso įrašo, nutarė atnaujinti bylos nagrinėjimą iš esmės, bet bylą atidėti iki tol, kol Vyriausybė pateiks teismui papildomų įrodymų.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau