Dešimt balų. Kaip Lietuvos institucijos išlaikė egzaminą karantino metu pasirūpinti vaikais iš socialiai pažeidžiamiausių šeimų?

Dešimt balų

2020.06.04 16:30

Dešimt balų. Kaip Lietuvos institucijos išlaikė egzaminą karantino metu pasirūpinti vaikais iš socialiai pažeidžiamiausių šeimų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę minėjome Vaikų gynimo dieną ir tradiciškai girdėjome vyriausybinių institucijų vadovų, politikų kalbose daug dėmesio vaikais. O kaip realiai, ne per šventes, sekasi demonstruoti rūpestį ne vien savo, o visais Lietuvos vaikais, kaip sekėsi pasirūpinti visais vaikais per karantiną?

O ir kaip vyriausybinės švietimo bei socialinės institucijos ruošiasi naujajai „Covid-19“ bangai galimai užklupsiančiai jaurudenį? Ar tai paliekama spręsti jau būsimai valdžiai, kurią rinksime spalį?

Laidoje dalyvauja: nevyriausybinių institucijų atstovės: Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo vadovė Aistė Adomavičienė ir Nacionalinio švietimo Nevyriausybinių organizacijų tinklo vadovė Judita Akromienė.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.