Klauskite daktaro. 55 kilogramų atsikračiusio Vitalijaus istorija ir svarbiausios kokybiško miego taisyklės (su vertimu į gestų k.)

Įkvepianti Vitalijaus istorija: kardinaliai pakeitęs gyvenimo būdą, vyras atsikratė 55 kilogramų. Gegužės 26 d. LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ herojus – Vitalijus. Jaunas vyras prisimena, kad visą gyvenimą buvo apkūnesnis, o jo svorio „lubos“ siekė 135 kilogramus. Jau ketverius metus vegetarizmą dėl etinių priežasčių propaguojantis Vitalijus dabar džiaugiasi: vyras atsikratė net 55 kilogramų. Kokios taisyklės jam padėjo tai padaryti? Atsakymai į šį ir kitus klausimus – laidos įraše.

Kai pabundame nepailsėję: žaloja ne tik miego stygius, bet ir jo perteklius. Štai taip – šis LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ pasakojimas prasideda tamsoje. Nieko nuostabaus: gydytojas prof. Alvydas Unikauskas kalba apie miegą. Kalba ne vienas: jam talkina Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydytoja neurologė Evelina Pajėdienė ir laidos vedėja Liepa Norkevičienė. Medikė dalinasi svarbiausiomis su miegu susijusiomis taisyklėmis.

Ved. A. Unikauskas ir L. Norkevičienė.