Labas rytas, Lietuva I d. Mito griovimas: kelionės su mažais vaikais – įmanomos!

Spaudos ir interneto portalų apžvalga su Ignu Andriukevičiumi ir Ugne Sipare.

Imagine Dragons – „Thunder“.

Susipažinti su teisėjo profesija, apžiūrėti tarpukario ir sovietmečio teisininkų kabinetus ar net išbandyti viduramžiais naudotus kankinimo įrankius galima Šiaulių apygardos teisme. Ten prieš trejus metus įkurtas vienintelis Lietuvoje teismų istorijos muziejus neatsigina smalsuolių, muziejų dėl unikalių eksponatų atranda ir pasaulinio garso filmų kūrėjai.

„Baltos varnos“ – „Namų dvasia“.

Kviečiame kelias minutes skirti savijautai gerinti. Jogos mokytojai teigia, kad tokį poveikį turi kvėpavimo pratimai.

„Studija“ – „Mylėjau, myliu, mylėsiu“.

Kelionės su šeima – tradicija, kurios neatsisakėme ir per karantiną. Laidos vedėjos Ugnės Siparės nuomone, keliauti su mažais vaikais yra tikras iššūkis, o galbūt – neįmanomas dalykas. Deja. Šį mitą paneigs iniciatyvos „Keliaujančios mamos“ autorė Agnė Chšanauskaitė.

Tomas Dirgėla feat. Kastetas – „Vaikai“.

Geros naujienos: ekonomistai teigia, kad dabar – pats metas maisto kainoms kristi. Pokalbis su SEB banko ekonomistu Tadu Povilausku.

1953-iųjų gegužės 29-ąją Naujosios Zelandijos alpinistai padarė tai, ką kiti bandė padaryti jau kelis dešimtmečius, – užkopė į Everesto viršūnę.

Karantino metu iki šiol visuomenėje dominavęs gyvas bendravimas buvo perkeltas į nuotolinę erdvę. Tačiau ar programėlės, kurios naudojamos pokalbiams ir konferencijoms, yra saugios? Pokalbis su informacinių technologijų ekspertu Mariumi Pareščiumi.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau