Žinios. Gyventojams nuo liepos pigs dujos ir elektra

Koronaviruso židiniais išlieka gydymo įstaigos: Santaros ir Kauno klinikinė ligoninė bei Vilniaus miesto klinikinė ligoninė. Iš devynių naujų atvejų septyni susiję su šiomis gydymo įstaigomis.

Valdančiosios Seimo „valstiečių“ frakcijos narys Audrys Šimas per Seimo posėdį atsiprašė, kad jo balsavimas galėjo kai kuriems priminti nacių saliutavimą, jis teigė tiesiog balsavęs. Lietuvos žydų bendruomenė kreipėsi į Seimo pirmininką ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą, prašydama ištirti vaizdo įrašą.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius nebegali užsiimti tiesiogine veikla, nes visą laiką turi kalbėti apie savo problemas.

Energetikos reguliavimo taryba patvirtino naujus tarifus – gyventojams nuo liepos pigs dujos ir elektra.

Plintant koronavirusui, auga netekčių skaičiai. Jungtinėse Valstijose COVID-19 nusinešė daugiau nei 100 tūkstančių žmonių gyvybes. Brazilijoje mirčių skaičius perkopė 25 tūkstančius.

Kinijos parlamentas pritarė sprendimui priimti nacionalinio saugumo Honkongui įstatymą. Protestų už demokratiją organizatoriai šį žingsnį vadina Honkongo autonomijos pabaiga.

Vilniaus Katedros aikštėje LRT TELEVIZIJOS ir laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projekto „Įdomiosios pamokos“ rengėjai sudėliojo didžiulę mozaiką, kaip padėką mokytojams.

Alytaus miesto taryba, spaudžiama bendruomenių, atšaukė švietimo įstaigų pertvarką. Bendruomenės savivaldybę dėl pertvarkos yra padavę į teismą.

Nuo liepos suvienodinama vaiko pinigų mokėjimo tvarka socialinės rizikos šeimoms. Iki šiol ši tvarka kiekvienoje savivaldybėje buvo skirtinga.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau