LRT pamokėlės. Muilo gamyba, medžių svarba ir istorijų pasakojimo menas

1. Muilo gamyba ir burbulai. Sužinosime, kaip senovėje žmonės gamindavo muilą, pasigaminsime muilo burbulų ir priversime juos kyboti ore. Mokytojas dr. Ramūnas Skaudžius (Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto docentas).

2. Medžiai. Bandysime suprasti, kokie medžiai svarbūs žmogui ir planetai. Ką reiškia medžio simbolis ir kas yra gyvybės medis. Mokytoja Rūta Ambrozaitienė. Vaikų akademija ir vaikų darželiai „Mažųjų valdos“.

3. Istorijų pasakojimas/kūrimas. Kaip svarbu išmokti kurti istorijas, perpasakoti arba interpretuoti jau išgirstas ir perskaitytas. Atliksime pratimą, kuris leis prisiliesti prie istorijos kūrimo „čia ir dabar“. Istorijos lavina vaizduotę, vizualią atmintį, turtina žodyną. Mokytojas – Igoris Vasiliauskas. Viešojo kalbėjimo ir komunikacijos lektorius.

4. Šokis. Susipažinsime, kaip kuriant šokį yra jungiami visi elementai. Mokysimės sukurtam šokiui parinkti muziką ir kostiumus. Mokytoja Birutė Banevičiūtė. Choreografė ir šokio edukologė, socialinių mokslų daktarė. Šokio teatro „Dansema“ meno vadovė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau