Labas rytas, Lietuva II d. „Įdomiosios pamokos“ artėja link paskutinio skambučio: šiandien sveikinsis iš Katedros aikštės

Adrija Čepaitė apie pokalbius internetu: suteikia galimybę stebėti, kaip mintis gimsta pašnekovo akyse. Gegužės 28 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasikalbėkime apie... kalbėjimą. Ar viešai kalbėti gyvai prieš auditoriją ir internetu – tas pats? Aktorė, retorikos specialistė Adrija Čepaitė sako, kad skirtumas nėra milžiniškas, vis tik yra dalykų, kuriuos reikia prisiminti. Plačiau apie juos A. Čepaitė ir papasakos.

Jamala – „I Believe In U“.

Ruošiamės MOlimpiadai: grafiko Kęstučio Grigaliūno kūryboje – ir vakarietiškojo poparto įtaka. Ar jau girdėjote apie vasaros pradžioje startuosiančias Lietuvos meno žaidynes – MOlimpiadą? Pats metas joms ruoštis ir pasikalbėti apie grafiko Kęstučio Grigaliūno kūrybą. Plačiau apie šį menininką ir jo darbus, kuriuose juntama ir poparto įtaka, pasakoja MO muziejaus kuratorė Deima Žuklytė-Gasperaitienė.

„Įdomiosios pamokos“ šiandien vyks Katedros aikštėje: čia nugulė gigantiška vaikų padėka mokytojams. Vargu ar daug kas karantino metu negirdėjo apie LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projektą „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“. Truputį liūdna, tačiau jos artėja link paskutinio skambučio: laidos vedėjai Robertas Petrauskas ir Vidas Bareikis šiandien su žiūrovais sveikinsis iš Katedros aikštės. Kodėl būtent iš jos? Todėl, kad čia nugulė gigantiška padėkos mokytojams mozaika! Plačiau apie viską – iš pačio V. Bareikio lūpų.

ZAZ – „Que Vendra“.

Paruošti prireiks vos kelių minučių: virtuvės šefas gamina cukinijų karpačą. O dabar LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – greita idėja užkandžių stalui. Siūlome cukinijų karpačo receptą, kuriam paruošti pireiks vos poros minučių. Patiekalo gamybą demonstruoja virtuvės šefas Jonas Stonkus.

Ačiū, mokytojai: tūkstančiai šalies vaikų pedagogams siuntė padėkos delnus. LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ kvietė mažuosius dėkoti mokytojams. Šiandien visi siųsti padėkos delnai atsidūrė gigantiškoje mozaikoje Katedros aikštėje. Kelios jos ištraukos – trumpame LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ siužete.

Justė Kraujelytė – „Like they say or do“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau