Stilius. Psichologo Roberto Povilaičio kelią nulėmusi tėvo netektis, Ievos Dūdaitės santuoka per pandemiją ir skausmus kentęs Robertas Kalinkinas

Psichologo Roberto Povilaičio likimą nulėmė tėvo Apolinaro Juozo Povilaičio, žuvusio Sausio 13-osios naktį, netektis. Tuomet būsimasis psichologas nuspendė, jog sunkiu metu reikia padėti sau ir kitiems. Šiandien jis beveik 20 metų vadovauja „Vaikų linijos“ tarnybai ir žino, kad vaikai turi pagrindo nepasitikėti suaugusiais.

Santuoka per patį pandemijos įkarštį. Pianistės Ievos Dūdaitės-Radžiūnės gyvenimo posūkiai prasidėjo daugiau nei prieš metus, kai savo koncerto metu Birštone susitiko jos ir dabar jau sutuoktinio Marijono žvilgsniai. O dar visai neseniai pianistė net nepuoselėjo lūkesčių apie asmeninį gyvenimą ir gyvendama įvairiose užsienio šalyse galvojo tik apie pasaulinę karjerą.

Sustreikavus nugarai, kai teko leisti stiprius vaistus ir kone mėnesį pragulėti surakintam lovoje, dizaineris Robertas Kalinkinas suprato, kad atėjo laikas žiūrėti ką valgo ir kaip gyvena. Atsisakęs tam tikrų produktų per tris mėnesius jis atsikratė dešimties kilogramų. Tiesa, numetus svorio, teko praverti ir plastinės chirurgijos specialisto kabineto duris. Ir tai paskatino prabilti apie diskriminaciją.

Ved. Violeta Baublienė.