Labas rytas, Lietuva II d. „Surask juos visus“: gamtinininkai kviečia ieškoti ne pokemonų, o augalų ir gyvūnų

Komunikacijos specialistė įsitikinusi: motyvacija neegzistuoja – dideli dalykai pasiekiami disciplina. II gegužės 26 d. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalyje – pokalbis apie motyvaciją, produktyvumą ir darbą iš namų. Komunikacijos ir asmeninio prekės ženklo specialistė Julija Brodskė sako, kad visa bėda yra tai, jog įsivaizduojame, kad motyvacija egzistuoja. Pasak Julijos, jokios motyvacijos nėra. „Mūsų smegenys sukonstruotos taip, kad priešintųsi darbui, skausmui, kančiai ir panašiai“, – sako ji.

Jurgis Didžiulis – „Rolling Waves“.

Instruktorė džiaugiasi: požiūris į šiaurietišką ėjimą su lazdomis keičiasi. Iš studijos – tiesiai į lauką. Ignas Krupavičius keliasi į LRT obelų paunksmę, kur mokysis vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Šiaurietiško ėjimo instruktorė Irena Gudiškienė sako, kad neretas pagalvoja, kad nėra čia ką mokintis – imu lazdas ir einu. Vis tik skirtumas – didelis. Moteris dalinasi patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį einant šiaurietiškai.

Šalin pokemonus: naujas žaidimas kviečia ieškoti realių augalų ir gyvūnų. „Surask juos visus!“ – tai žaidimas, kviečiantis į gamtą. Turbūt puikiai pamenate prieš kelerius metus sparčiai išpopuliarėjusį papildytos realybės žaidimą, kurio dalyviai buvo kviečiami įvairiausiose vietose su telefonais ieškoti fikcinių būtybių – pokemonų. Šįkart žaidimo principas toks pats, o realybė – reali, sako Mokinių neformaliojo švietimo centro atstovas Tomas Pocius. „Surask juos visus!“ kviečia ieškoti ne pokemonų, o gyvūnų, augalų ir grybų.

Diodato – „Fai Rumore“.

Parodykite augintiniui, kad su šeimininku – smagu: šunų dresuotoja dalinasi patarimais ir pratimais. Dėmesio šunų augintojams. Pakalbėkime apie tai, ką galima nuveikti vaikštant lauke. Šunų dresuotoja Rita Jakštaitė tikina, kad šį laiką galima išnaudoti prasmingai – mokyti augintinį ryšio su šeimininku. Patarimai ir pratimai, kaip keturkojui parodyti, kad su šeimininku yra smagu – reportaže.

Dar vienas iššūkis vaikams: mažieji sprendė grupės „Kūjeliai“ namų darbus. Metas patikrinti namų darbus! Gegužės 25 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ pastaruosius uždavė Julius ir Andrius iš muzikos grupės „Kūjeliai“.

Bjelle ir Karantino Orkestras – „Be saiko“.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau