LRT pamokėlės. Spalvų pasaulis, paukščių pažinimas ir automobilis iš tuščių butelių

PIRMADIENIS (gegužės 25 d.):

1. Žodis „akys“. Kiek mes matom spalvų? Kas yra atspalviai? Kiek spalvų mato šuo? Kodėl mes žiūrim į knygą, bet nematom špygos? Mokytojai – Voksas ir Noksas (aktoriai Vytautas Kontrimas ir Julius Žalakevičius).

2. Paukščiai. Kur gyvena paukščiai, ką jie lesa. Ką daryti, jei radote mažą paukštelį ant žemės. Mokytoja Rūta Opanovičienė. Vaikų akademija ir vaikų darželiai „Mažųjų valdos “.

3. Nuosavas automobilis! Visi žinome, kad tuščius butelius reikia priduoti į taromatą. Tačiau kartais galima iš butelių pasigaminti puikiausią... automobilį! Taip, automobilį! Beje, jis net tik įdomiai atrodo, bet ir pats važiuoja! Tam prireiks kelių elementarių priemonių. Mokytojas Paulius Garkauskas.

4. Kas yra knyga. Knygos tai informacijos/žinių klodai, tai įdomybės, tai visiškai naujas, mums dar nepažinus pasaulis. Knygos įdomios tuo, kad skaitytojas gali kartu keliauti po šį pasaulį su knygos herojais/veikėjais. O galima ir pačiam, skaitant knygą, tuo metu kurti savo, kitokią knygos versiją. Išmoksime skaityti knygą ne vienam, o visiems šeimos nariams. Mokytojas – Igoris Vasiliauskas. Viešojo kalbėjimo ir komunikacijos lektorius. Vilniaus verslo kolegijos dėstytojas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau