Žinios. Belgijos ligoninėse klounai vaikus linksmina vaizdu, kurį jiems ištransliuoja robotas

Prezidentūroje profesinių sąjungų ir verslo organizacijų atstovai pasirašys memorandumą, kuriuo darbdaviai įsipareigos nemažinti darbuotojams atlyginimų, jei Seimas patvirtins prezidento siūlymus mažinti gyventojų pajamų mokestį ir didinti neapmokestinamąjį pajamų dydį.

Jungtinėse Valstijose minima Žuvusių karuose atminimo diena. Kiekvienais metais paskutinį gegužės pirmadienį pagerbiami kariai, kurie žuvo atlikdami savo pareigą.

Brazilija pagal užsikrėtusiųjų koronaviruso infekcija skaičių – antroji pasaulyje, tačiau prezidentas Jairas Bolsonaras toliau nepaiso atstumo laikymosi taisyklių. Atvykęs į susitikimą su rėmėjais Bolsonaras nusiėmė kaukę, susirinkusiems spaudė rankas, sveikino ir kilnojo vaikus.

Belgijoje paskelbus karantiną, ligoninėse uždrausta lankytis gydytojams klounams – aktoriams, linksminantiems sergančius vaikus. Vienas miesto universitetas pasiūlė sprendimą – paskolino vaizdą tiesiogiai transliuojantį ir judantį robotą, tad su mažaisiais pacientais klounai galima ne tik kalbėtis, bet ir kartu žaisti.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau