Labas rytas, Lietuva II d. Ekspertė: per pandemiją vyresnioji karta sparčiau įsisavina naujausias technologijas

Vyresniojo amžiaus žmonės griauna stereotipus. Antrą „Labas rytas, Lietuva“ dalį Ignas Krupavičius pradeda pokalbiu. Pandemija turi ir privalumų. Vienas jų – pamatėme, kad vyresnioji karta geba greitai įsisavinti naujausias technologijas. Taip sako „Labas rytas, Lietuva“ viešnia ISM vadybos ir ekonomikos universiteto mokslininkė prof. dr. Bernadeta Goštautaitė. Kaip pandemija pakeitė darbo rinką? Plačiau – pokalbyje.

Rytas su Kostus Smoriginu. Koncertai „pro mašinos langą“ vyko jau ne kartą. Vieną tokių surengs aktorius, atlikėjas Kostas Smoriginas. „Skambės visos geriausios mano dainos“, – žada pašnekovas.

Afrikos dienos 2020. Daugelyje šalių šiandien minima Tarptautinė Afrikos diena. Afrikos dienos prasideda ir Lietuvoje, tad „Labas rytas, Lietuva“ eteryje – šioje šventėje nuolat dalyvaujantys atlikėjai Viktoras Diawara bei perkusininkas Gediminas Mačiulskis.

Lėlių teatras „ČIZ. Per karantiną Rokiškio rajono lėlių teatro „ČIZ“ aktorės iš rankų nepaleido adatų. Šiais metais kolektyvas mini dvidešimtmetį. Apie tai, kaip teatras susikūrė ir ką dabar kuria – reportaže.

Ved. Ignas Krupavičius.