Labas rytas, Lietuva! I d. Ignui Krupavičiui talkinanti Monika Marija: šioje studijoje jaučiuosi labai jaukiai

Šeštadienio laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – susitikimas su fotografe Gabriele Kutkevičiūte. Moteris atskleis, ar fotografija – jos viso gyvenimo svajonė, taip pat papasakos, kodėl šios profesijos žinių nusprendė semtis ne Lietuvoje, o Londone. Jūsų dėmesiui – ir fotografės Gabrielės darbai.

Pokalbis su atlikėju Alanu Chošnau. Vyras ne tik papasakos, kaip jis leidžia laiką karantino metu, bet ir pristatys savo muzikinę premjerą. Paklausykim!

Stepas Januška – „Pasitikėk savimi“.

Jogos ir sveikos gyvensenos mokytoja Gabija Petronytė pristato pratimus, padėsiančius pagerinti virškinimą.

Laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje – kitos LTR TELEVIZIJOS laidos „Mūsų gyvūnai“ vedėja Rasa Eilunavičienė. Moteris pripažįsta: „Egzotiniai augintiniai – milžiniška atsakomybė šeimininkui.“ Tiesa, R. Eilunavičienė prisimena ir savo laidoje nusifilmavusią atlikėją Moniką Mariją ir teigia, jog mergina – pavyzdinga savo augintinio šeimininkė.

Pokalbis su makiažo specialiste Diana Kvedaravičiene. Moteris prisimena, jog makiažas į jos gyvenimą atėjo koja kojon su modelio karjera. „Man buvo be galo įdomu sužinoti, kaip mane dažo“, – prisipažįsta Diana, dabar grožio meno mokanti ir kitas merginas.

Rytas su Vladu Bagdonu. Kaip menininkui sekasi leisti karantiną?

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau