Žinios. Ypatinga Latvijos karantino strategija: jokių kaukių ir mažiausias Baltijos šalyse užsikrėtimų procentas

Lietuvoje patvirtintas 62-asis mirties nuo COVID-19 atvejis. Asmuo mirė Santaros klinikose, priklausė rizikos grupei.

Abiturientams šiandien nuskambėjo paskutinis skambutis. Tiesa, kiek kitoks nei paprastai: dauguma šventė nuotoliniu būdu, kiti – nedidelėmis grupelėmis prie mokyklos, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Artėjant Seimo rinkimams Teisingumo ministerija svarsto, kaip atrodys balsavimas, kol siaučia koronavirusas.

Ypatinga Latvijos karantino strategija: atviros kavinės, kokių kaukių, o nustatytas užsikrėtimo atvejų ir mirčių skaičius milijonui gyventojų – mažiausias Baltijos šalyse.

Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė, kad atvykėliai iš užsienio turės privalomai keturiolika dienų izoliuotis, o jei nesilaikys nurodymų – laukia tūkstančio svarų bauda.

Koronaviruso padėčiai daugelyje Europos šalių ir Jungtinėse Valstijose gerėjant ar stabilizavusis, pandemijos epicentras slenka į Lotynų Ameriką.

Nurodžius Kinijai, Honkongo vyriausybė sako kuo greičiau priimsianti prieštaringai vertinamą nacionalinio saugumo įstatymą.

Pakistane nukrito keleivinis nacionalinių oro linijų lėktuvas, pasak šalies civilinės aviacijos tarnybos, lėktuve buvo 107 žmonės.

Iš vergijos Ispanijoje išlaisvinti aštuoni Lietuvos piliečiai, dirbę žemės ūkio bendrovėje.

Nuo šių metų į privatų pensijų kaupimą įtrauktiems žmonėms liko kiek daugiau nei mėnuo apsispręsti, ar jie liks II pakopoje, ar ne.

Klaipėdos pakraštyje esančioje granulių bendrovės katilinėje sutrikus technologiniams procesams, įvyko sprogimas.

Sportas.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau