Visi kalba. Ambrazevičiaus karantino vargai, Starkaus gyvenimas be kelionių ir apibūdinimų besikratanti Mičiulienė

Pirmasis „Visi kalba“ laidos svečias – humoristas, protmūšių organizatorius Paulius Ambrazevičius. Taip pat pašnekovas organizuoja įvairius renginius. „Aš esu tiesiogiai paveiktas karantino“, – sako pašnekovas. Su kokiais sunkumais susidūrė Paulius Ambrazevičius bei kaip įsivaizduoja gyvenimą po karantino – plačiau pokalbyje.

Laidos „Visi kalba“ vedėjai Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas į laidą pasikvietė ir seną bičiulį – keliautoją, televizijos laidų vedėją Martyną Starkų. Kai nieko nedarai, sąžinę graužia, bet kai nieko nedarai – viskas pateisinama“, – sako pašnekovas ir priduria, kad be kelionių jis neliūdi.

Trečiąja pašnekovę tapo aktorė, humoristė ir dabar save rašytoja pristatanti Violeta Mičiulienė. Moteris sako, kad jai humoristės etiketę prilipdė, nes niekada nesiekė nei aktorės, nei tuo labiau juokdarės statuso. Violeta Mičiulienė teigia pasinėrusi į naują išbandymą – rašymo mokslą, kurio semiasi egzamuose. Pokalbis apie nenorą grįžti į sceną, juokavimą ne vietoje ir keliones.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau