Žinios. Sukritikavo, kaip buvo paskirstyti milijonai švietimui: betonui, o ne ugdymo kokybei

Remontas, rekonstravimas, pastatų atnaujinimas – tokie žodžiai vyrauja ekonomikos skatinimo plane, skirtame koronaviruso sukeltai krizei malšinti. Švietimo ekspertai piktinasi, kad tuo metu, kai dalis mokyklų negali įgyvendinti nuotolinio mokymo, pinigai skiriami ne kompiuterizavimui, o infrastruktūrai, kuri dar galėtų palaukti.

Vyriausybė sprendimą dėl renginių organizavimo tvarkos nukėlė į kitą savaitę.

Nuo pirmadienio atnaujinami reguliarūs skrydžiai į Norvegijos miestus.

Premjeras Saulius Skvernelis paskelbė, kad tikėtina, jog dalyvaus spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Tiesa, Skvernelis tikino dar nežinantis, ar ves „valstiečių“ sąrašą.

„Maisto bankas“ pradeda specialią akciją, kuria kviečia gyventojus aukoti produktų, sukauptų per karantiną.

Rusija ir Brazilija skelbia rekordinius mirčių skaičius nuo COVID-19.

Atsinaujinus galimybei keliauti tarp Baltijos valstybių, Latvijos kurortų viešbučius ir restoranus gelbsti pamažu grįžtantys ir lankytojai iš Lietuvos.

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ne tik viena ryškiausių Lietuvos moterų krepšinio rinktinės, bet ir Eurolygos žaidėjų. Per daugiau nei dešimt sezonų stipriausioje Europos lygoje rungtyniavusi krepšininkė savo kraityje surinko daugiau nei 2800 taškų. Garsiąją krepšininkę tarp visų Lietuvos krepšininkų lenkia tik Paulius Jankūnas.

Nuo kito sezono Vilniaus „Rytas“ varžysis FIBA Čempionų lygoje. Vilniaus klubo valdybos pirmininkas Adomas Bužinskas teigia, kad šį sprendimą visų pirmą priėmė dėl finansinių priežasčių.

Ved. Jovita Vitkauskė.