Žinios. Kelmės rajono merui Vaclovui Andruliui – įtarimai reikalavus 10 tūkst. eurų kyšio

Dėl techninių sistemos gedimų vėluoja naujausi NVSC duomenys apie koronaviruso infekcijos situaciją Lietuvoje, tačiau pranešama, kad koronavirusas nustatytas Vilniuje, Žirmūnų mikrorajone, esančių „McDonald's“ užkandinės darbuotojui ir trečiam „Rimi“ darbuotojui. Su klientais šie asmenys esą kontakto neturėjo.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir toliau neigią informaciją apie tai, kad už jam priklausančio namo, esančio Trakuose, rekonstrukciją galėjo būti atsiskaitoma viešaisiais pirkimais. Jis tikina, kad už namo rekonstrukciją mokėjo jo tėvai, prisidėjo ir jis pats, esą turi ir tai patvirtinančius dokumentus.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, sulaikė dėl kyšininkavimo įtariamą Kelmės rajono savivaldybės merą, socialdemokratą Vaclovą Andrulį, jis įtariamas reikalavęs 10 tūkst. eurų kyšio.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pagrasino nuraukti šalies narystę Pasaulio Sveikatos Organizacijoje, jei ši per artimiausią mėnesį nesiims reikšmingų pokyčių.

Po kovos su koronavirusu į darbą grįžta Rusijos ministras pirmininkas Michailas Mišustinas, praneša Kremlius.

Vokietijoje koronaviruso infekcijos židiniu virto pabėgėlių centras.

Karo nuniokotame Jemene tiksi uždelsta epidemijos bomba. Oficialioje statistikoje užsikrėtusiųjų užregistruota tik virš 120, mirčių – apie dvi dešimtis, tačiau ligoniai netiriami.

Indijoje ir Bangladeše iš Bengalijos įlankos artėjant super ciklonui evakuojami milijonai pakrantėse gyvenančių žmonių.

Rytinėje Viduržemio jūros pakrantėje – rekordiškai karšta gegužė: daugiau nei 40 laipsnių karščio fiksuojama Kipre, Izraelyje, Egipte, neįprastai karšta ir Graikijoje.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau