Žinios. Karo nuniokatame Jemene tiksi bomba: ligoniai dėl COVID-19 net netiriami

Vyriausybės atstovai pristatys ilgalaikį planą, skirtą padėti ekonomikai įveikti koronaviruso krizės pasekmes. Numatoma, kad papildomos priemonės, įskaitant ir valstybės investicijų programą, apims 1,5 metų – nuo šių metų liepos iki kitų metų pabaigos.

Seimo konservatoriai ir liberalai į bendrą posėdį kviečiasi susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių. Ministro bus prašoma pasiaiškinti dėl paskelbtų faktų apie jo galimą dalyvavimą korupcinėje schemoje.

Vokietija ir Prancūzija siūlo steigti 500 mlrd. eurų Europos Sąjungos ekonomikos atkūrimo fondą. Pagal siūlomą scenarijų, pinigus skolintųsi Europos Komisija ir išdalintų labiausiai dėl pandemijos nukentėjusioms valstybėms.

Karo nuniokotame Jemene tiksi uždelsta epidemijos bomba. Oficialioje statistikoje užsikrėtusiųjų užregistruota tik virš 120, mirčių apie 20. Tačiau nevyriausybinių organizacijų atstovai įspėja, kad tikrieji skaičiai gali būti milžiniški. Pastaruoju metu ligoninėse miršta vis daugiau pacientų, kuriems pasireiškia simptomai, panašūs į sukeliamus koronaviruso, tačiau ligoniai dėl COVID-19 paprasčiausiai netiriami.

Nuo šiandien būrelius ir edukacinius užsiėmimus galima organizuoti didesnėms grupėms. Juose gali dalyvauti iki 15 vaikų, o ne 10, kaip anksčiau.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau