Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Laukia eurovizinis vakaras: pasikalbėkime apie šį konkursą ir pasitikrinkime žinias

Šio šeštadienio rytas – su praėjusių metų Lietuvos atstovu „Eurovizijoje“ Jurijumi Veklenko. Kaip šiuo laikotarpiu jaučiasi „Run With The Lions“ dainos atlikėjas ir ką norėtų pasakyti šių metų neįvykusios „Eurovizijos“ atlikėjams?

Džiaugtis kitų kūryba yra svarbi gyvenimo dalis, taip teigia kompozitorė ir dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle. O ką ji rekomeduoja pavartyti, pamatyti ir ko paklausyti – klausiame jos pačios.

Karantino metu ne vienas neteko įvairių galimybių – karjeros, renginių ar darbo. Ar dabar yra tinkamas metas ieškoti naujo darbo, klausiame „CV online“ rinkodaros vadovės Ritos Karavaitienės.

Toliau tęsiame pokalbius apie „Euroviziją“. Kas geriau gali žinoti tai, kas vyksta ar galėjo įvykti, nei portalo Eurodiena.lt redaktorius Justas Buivydas? Jo ir teiraujamės – ar „The Roop“ būtų laimėję ir kokios alternatyvos konkursui laukia šį vakarą.

Atlikėjas Saulius Šemiotas-Meandi pristato naują vaizdo klipą – jo teigimu, jis vienu metu ir džiaugiasi, ir jaudinasi, nes dirbo prie šio klipo visus metus. Kviečiame pamatyti.

Šį vakarą nepamirškite pakelti akių į dangų – jame galėsite išvysti retą reiškinį. Ką išvysime danguje, jei sulauksime giedro vakaro, pasakoja VU Teorinės fizikos ir astronomijos instituto direktorė Gražina Tautvaišienė.

O dabar kviečiame į Vilniaus universiteto botanikos sodą, kuris lankytojams jau atvėrė vartus. Jame bunda gamta ir viskas po truputį pražysta. Kolegė Audra Avižiūtė siunčia linkėjimus ir tuoj mums papasakos, kas žydi, kaip žydi ir iki kada.

Rabarbarai pavasarį gali būti puikus vitaminų šaltinis. Jie jau stiebiasi soduose ir daržuose, todėl puikus metas imti patiekalų su jais gamybos. Maisto tinklaraštininkė Nida Degutienė paruošė jums gardžių rabarbarų batonėlių receptą. Skanaus!

LRT pasirūpino pilna eurovizine programa šiam vakarui. Apie tai, ką žiūrovai išvys vakare pasakoja LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys.

Fotografas ir knygų apie Lietuvą bei sveiką gyvenseną autorius Marius Jovaiša sukūrė mankštą, įkvėptą įvairių šokių judesių. Pasak Mariaus, tokią mankštą galima daryti kambaryje, kieme ar bet kur kitur – tereikia kelių kvadratinių metrų ploto ir trupučio įkvėpimo.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau