Žinios. Pranešta apie dar dviejų žmonių, sirgusių koronavirusu, mirtis: abu atvejai – Vilniaus klinikinėje ligoninėje

Lietuvoje patvirtintas naujas mirties nuo koronaviruso atvejis, asmuo mirė Vilniaus klinikinėje ligoninėje. Iš viso Lietuvoje 55 patvirtinti mirties nuo COVID-19 atvejai. Aiškinamasi ir dėl dar vieno mirties atvejo, asmuo buvo gydomas taip pat Vilniaus klinikinėje ligoninėje, COVID-19 nustatytas po mirties, todėl neaišku, ar mirties priežastis tikrai COVID-19. Patvirtintus 12 naujų COVID-19 užsikrėtimo atvejų, iš viso Lietuvoje dabar registruota 1523 ligos atvejai. Pasveikusių nuo koronaviruso infekcijos šalyje 965, vis dar sergančių 498.

Pastaruoju metu nustatomi nauji COVID-19 atvejai daugiausia susiję su židiniais, kurių didžiausias dabar ne tik Antavilių pensionate, bet ir Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje.

Panaikinus draudimą judėti tarp Baltijos šalių, eilių prie sienos kol kas nėra, bet jei srautas savaitgalį išaugtų, jis bus reguliuojamas.

Lietuva, Latvija ir Estija oficialiai pasirašė susitarimo memorandumą dėl kelionių apribojimų atšaukimo Baltijos šalyse.

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė siūlysiantis laikinai mažinti darbo mokesčius ir skirti vienkartines išmokas šeimoms su vaikais, siekiant skatinti ekonomiką per krizę.

Vyriausybė patvirtino naują paramos priemonių paketą turizmo sektoriui. 30 mln. eurų nuo birželio bus skirta lengvatinėms paskoloms: įmonės šias lėšas galės panaudoti pinigų grąžinimui klientams už neįvykusias keliones, jei šie nesutinka gauti kelionių kuponų.

Švelninat karantino sąlygas šalys prabyla apie pergales kovoje su epidemija.

Konstituciniam Teismui priėmus Seimo prašymą ištirti Sigitos Rudėnaitės atleidimo iš Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigų aplinkybes, ji grįžo į šias pareigas.

Atliekant ikiteisminį tyrimą Lietuvoje sulaikyta 15 asmenų, įtariamų neteisėtu disponavimu narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis, jų realizavimu stambiu mastu, ginklų ir šaudmenų nelegalia prekyba, taip pat korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis.

Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, dėl karantino nutrūkus sezonui, be veiklos neliko: kartu su Ievos Simonaitytės biblioteka ėmėsi savanorystės ir rizikos grupėje esantiems skaitytojams knygas pristato į namus.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau