Žinios. Nuo vidurnakčio Baltijos šalių piliečiai po šias valstybes gali keliauti laisviau: laikytis saviizoliacijos nereikės

Latvijos ir Estijos piliečiai jau nuo vidurnakčio gali lengviau atvykti į Lietuvą, o Lietuvos piliečiai vykti į kitas dvi Baltijos šalis. Baltijos šalių piliečiams grįžus iš kaimyninių šalių nereikės laikytis 14 d. saviizoliacijos.

Paskutinę minutę trims dienoms atidėta naujosios Izraelio vyriausybės priesaika. Pranešama, kad visi jau buvo sisirinkę į Knesetą, kai paskelbta, kad priesaika atidedama iki sekmadienio. To paprašė premjero postą turintis išsaugoti Benjaminas Netanyahu dėl nesutarimų „Likud“ partijoje dalinantis postus.

Keturi iš dešimties gyventojų sako, kad jų pajamos, paskelbus karantiną, liko tokios pat, o 7 proc. pripažįsta, kad santaupos pastaruoju metu padidėjo. Tai parodė portalo LRT.LT užsakymu „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa.

Restauratorių sąjunga prašo Kultūros ministerijos atšaukti naują kultūros vertybių restauravimo tvarkos aprašą ir parengti naują, tariantis su restauravimo specialistais, nesumenkinant profesinių kriterijų ir nepaliekant landos korupcijai. Kultūros ministerija sako, kad tvarkos aprašas buvo keičiamas, nes ministerijoje atlikus auditą nustatyti galbūt neskaidrūs aprašo punktai ir buvo gautos rekomendacijos keisti nauja redakcija.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.