Labas rytas, Lietuva II d. Disertaciją apie tikėjimo reikšmę parašiusi psichologė: religija suteikia ir saugumą, ir pasitenkinimą

Sukamės ant parketo: Brigita ir Carlosas Rodriguezai moko vieno svarbiausių tango judesių. Ar esate pasiruošę dar vienai aistringojo tango pamokai? Brigita ir Carlosas Rodriguezai rodo mums naują šio argentinietiško šokio elementą. Pajudėkime!

Dadi Og Gagnamagnid – „Think About Things“ (Islandijos „Eurovizijos“ daina 2020 m.)

Tikėjimo reikšmė psichologiniam atsparumui: pasak specialistės, religija padeda pasiruošti ir mirčiai. „Romos katalikų tikėjimas suteikia šiuos psichologinio atsparumo išteklius: saugumą, pasitenkinimą, bendrumą, mirtingumo pripažinimą ir atvirumą patirčiai“, – savo disertacijoje „Vyresnio amžiaus Romos katalikų tikėjimas: tipai, raiška gyvenimo eigoje ir jo reikšmė psichologiniam atsparumui“ teigia psichologė dr. Joana Butėnaitė. Kartu su specialiste panagrinėkime šią temą plačiau.

Monique šįvakar surengs gyvą, interaktyvų koncertą: gerbėjai net galės užduoti klausimus. Ar pasiilgote koncertų? Jei taip, yra gerų žinių. Jau šįvakar dainininkė Monika Pundziūtė-Monique surengs gyvą, interaktyvų pasirodymą internetu. Jos besiklausysiantys žmonės koncerto metu galės net užduoti atlikėjai klausimą. Plačiau apie projektą „Stage On“ – iš pačios muzikantės lūpų.

Monique – „Žinau, ką turiu“.

Drabužių dizainerė Lilija Larionova rado išeitį: dalį naujos kolekcijos pristatė kaip vaizdo medžiagą. Kūrybą drabužių dizainerė Lilija Larionova vadina vienu didžiausių variklių bet kuriam žmogui. Kaip įprastai pristatyti publikai savo kūrybos ji šį pavasarį dėl prasidėjusio karantino negalėjo, tačiau rado kitą išeitį – dalį naujos kolekcijos pristatė kaip vaizdo medžiagą. Apie karantino iššūkius ir galimybes bei nauji dizainerės modeliai – reportaže.

Už namų darbus – dešimtukas: vaikai judėjo Sezzy kūrinio ritmais. Pasižiūrėkime, kaip vaikams sekėsi atlikti gegužės 13 d. LRT TELEVIZIJOS laidos „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ namų darbus. Juos tąkart uždavė atlikėjas Sezzy. Panašu, kad galima parašyti toli gražu ne vieną dešimtuką!

Ben Dolic – „Violent Thing“.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau