Dienos tema. Paulauskas apie korupcijos skandalą: jei informacija pasitvirtins, prokuratūra patirs didžiulį moralinį smūgį (su vertimu į gestų k.)

Kai pernai vasarį buvo sulaikyti 8 teisėjai ir 5 advokatai, kas galėjo pagalvoti, kad tai tik pradžia. Šiemet balandžio pabaigoje išgirdome apie 3 sulaikytus advokatus, o šiandien dar viena juoda dėmė teisėsaugos istorijoje. Sulaikyti 3 prokurorai, advokatas, FNTT tyrėjas ir dar 6 privatūs asmenys. 2 iš 3 sulaikytų prokurorų – generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorai Nerijus Marcinkevičius ir Ugnius Vyčinas, trečiasis – Kauno apygardos prokuratūros 2 baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Donatas Puzinas. Pasak generalinio prokuroro, tai susiję su itin didelę reikšmę turinčiomis bylomis - turto iššvaistymo Ūkio banke, Kreditų unijos bylose, kitose finansinio nusikaltimo tyrimo bylose.

LRT laidoje „Dienos tema“ žuranlistė Nemira Pumprickaitė kalbėjosi su advokatais, praeityje buvusiais prokurorais, – Kęstučiu Betingiu ir Artūru Paulausku bei Joniškio rajono meru, buvusiu FNTT vadovu Vitalijumi Gailiumi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau