Homeriui Simpsonui – 63 metai! Ar žinote, kodėl Homeris galėjo būti pavadintas Matto vardu?

Kokia LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ be „Kalendoriaus“ rubrikos? O joje šįkart – apie daugeliui puikiai pažįstamą personažą. Homeriui Simpsonui – 63!

Homeris Jay Simpsonas – pagrindinis animacinio televizijos serialo „Simpsonai“ veikėjas – Simpsonų šeimos galva. Homeris yra vienintelis veikėjas, kalbantis kiekvienoje serijoje. Jį įgarsina Danas Castellaneta. Pirmą kartą Homeris kartu su šeima ekrane debiutavo 1987 m. balandžio 19 d. „Simpsonai“ – karikatūristo Matto Groeningo sukurta animacinė situacijų komedija Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) televizijos tinklui „Fox“.

Joje parodijuojamas JAV viduriniosios klasės gyvenimas. Jį puikiai atspindi Simpsonų šeima: Homeris ir jo žmona Marge bei trys jų vaikai: Bartas, Lisa ir Maggie. Iš tiesų Matto Groeningo tėvų vardai yra Homeris ir Marge, o jo seserys yra Meggie ir Lisa. Bartas taip pat turėjo būti pavadintas Mattu.

Mattas Groeningas už šį serialą yra gavęs 9 „Emmy“ apdovanojimus. Anne Hathaway, Kelsey Grammeris ir Jackie Masonas gavo „Emmy“ apdovanojimus už „Simpsonų“ veikėjų įgarsinimą. Serialą sudaro 635 epizodai. Tai daugiausia serijų turintis serialas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau