Labas rytas, Lietuva II d. Sociumą vienijančios gijos: ką visuomenė sapnuoja karantino metu?

Gegužės 12-osios „Labas rytas, Lietuva“ II-oji dalis prasideda atviru pokalbiu apie retai visuomenėje diskutuojamą temą – sapnus. Menininkė Neringa Rekašiūtė kartu su filmų kūrėja Elvina Nevardauskaite sukūrė trumpą filmą apie karantino laikotarpio sapnus ir visuomenę vienijantį laikotarpį. Ką žmonės sapnuoja karantino metu? Ar tiesa, jog šiuo metu sapnai daug ryškesni, intensyvesni, labiau sukrečiantys?

Receptų skiltis. Žiūrovai kviečiami trumpam nusikelti į Meksiką. Tiksliau, meksikiečių virtuvę. Šįryt bus mokoma gaminti avokadų padažą – gvakamolę. Šis padažas vyrauja ne tik meksikietiškuose patiekaluose, bet taip pat yra mėgstamas Amerikos bei Europos virtuvėse. Receptu dalijasi virtuvės šefas Lukas Tranavičius. Skanaus!

#LabasRytasNamuose rubrikos svečias – rašytojas, aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko. Pašnekovas sako, kad nors karantino metu ir vyrauja šioks toks chaosas ir suirutė – bet kai kurie dalykai vyksta būtent taip, kaip ir turi vykti. Marius Povilas Elijas Martynenko sako, kad labai daug galima mokytis iš vaikų, ypač kūdikių, kurie viską daro lėtai ir jų mokymosi procesas yra lengvai užsitęsęs.

Koliažų kūrimo pamokos vaikams. Žirklių, klijų, popieriaus ir jau skaitytų žurnalų – tokių priemonių jums prireiks norint išbandyti koliažo kūrimo procesą namuose. Koliažų kūrėja Eglė Paplauskienė pasakoja ir demonstruoja kaip pasigaminti spalvingus ir įdomius atvirukus.

Įdomiųjų pamokų Andriaus Talžūno namų darbai ir šiandien „Labas rytas, Lietuva“ komanda jau atsisveikina su žiūrovais iki rytojaus.

Ved. Ignas Krupavičius.