Labas rytas, Lietuva I d. Nors psichologai neigia karantino įtaką skyryboms, prašymų skirtis advokatai sulaukia daugiau

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ gegužės 11 dienos I-osios dalies eteryje – naujausios žinios, pranešimai ir būsimų laidos temų pristatymas su Ignu Krupavičiumi ir Juste Tamošaitiene. Po spaudos apžvalgos – tiesiai prie šokių.

Jei jaučiatės mieguistai, kelias minutes skirkite jūsų energijos užtaisui ir pašokite zumbą! Nesudėtinga, bet energinga, o lengviau pajausti ritmą padės zumbos instruktorė Aistė Ežerskė.

Švelninant karantiną, Tailande duris atveria kavinės. Lankytojų sulaukia ir kačių kavinės. Užsukę turi laikytis saugaus atstumo, dėvėti kaukes. Svečiai sako, kad katės pakelia nuotaiką.

Itin dažnas pusryčių patiekalas – prancūziškas skrebutis. Jį paprastai galima patiekti dviem būdais – saldžiai arba pikantiškai. Šį kartą Jums siūlome klasikinį variantą – saldžius prancūziškus skrebučius su klevų sirupu ir uogomis, kurio receptu ir paruošimu dalijosi virtuvės šefas Haroldas Žalys.

Nors psichologai skelbia, kad karantinas neturi jokios įtakos besiskiriančioms poroms, advokatai sulaukia kur kas daugiau tokių prašymų. Advokatas Egidijus Langys teigia, kad negalima visai taip teigti, kad karantinas davė paspirtį skyryboms daugėti, tačiau per 2 mėnesius šis skaičius tikrai išaugo.

Tai, ką žmonės galvoja apie savo, o kartu ir visos valstybės padėtį, daug ką pasako ir apie ekonomiką. LRT žurnalistas Mindaugas Aušra pasidomėjo vartotojų nuotaikomis ir sako, kad Statistikos departamentas tokios statistikos neregėjo nuo 2001 metų.

LRT TELEVIZIJOS eteryje jau galėjote išvysti ne vieną skirtingų metų „Eurovizijoje“ atliktą kūrinį, o visą šią savaitę galima stebėti specialią programą. Būtent šią savaitę Roterdame turėjo įvykti didžioji „Eurovizijos“ savaitė, tačiau atšaukus renginį belieka mėgautis kiek kitokia programa. Ši „Eurovizija“ visiškai kitokia bus ir daugelį metų su ja praleidusiam LRT laidų vedėjui Dariui Užkuraičiui, kurio komentarai renginį turėjo lydėti jubiliejinį 20 kartą.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau