Žinios. Savaitgalį išaugus užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičiui, nerimaujama dėl vėl fiksuojamų pavienių atvejų

Per pastarąsias dvi paras patvirtinti 43 nauji koronaviruso atvejai. SAM teigimu, šeštadienį skelbti duomenys nebuvo tikslūs – penktadienį naujų atvejų buvo ne aštuoni, kaip skelbta, o daugiau.

Vėl išaugo naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje. Per dvi dienas patvirtintas kone pusšimtis užsikrėtimų. Didžiausiais ligos židiniais išlieka ligoninės ir globos įstaigos. Iš naujų atvejų daugiausia, 15, nustatyta Antavilių pensionate, 10 – Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Tačiau epidemiologai nerimauja, kad vėl fiksuojama atskirų pavienių atvejų.

Liberalų sąjūdžio nariui Kęstučiui Glaveckui užkliuvo per didelis Lietuvos banko vadovo Vito Vasiliausko atlyginimas. Jį parlamentaras siūlo mažinti, bent jau krizės laikotarpiu.

Nors iki mokslo metų pabaigos liko mėnuo, tėvams – nežinia, kur palikti vaikus vasarą, kaip veiks stovyklos ir kiti užsiėmimai. Stovyklų organizatoriai nežino, kaip vaikams reikės užtikrinti saugias sąlygas.

Jungtinė Karalystė, labiausiai nukentėjusi nuo koronaviruso Europoje, šį vakarą išgirs, kaip premjeras švelnins karantiną. Rytoj dalį priemonių atšauks Prancūzija, Ispanija, Vokietija, Danija. Bet kitur pasaulyje iš tai jau padariusių šalių ateina neramios žinios apie antrosios bangos pavojų.

Kaune baigta atnaujinti Vienybės aikštė. Jos rekonstrukcija truko 3-ejus metus.

Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau