Labas rytas, Lietuva II d. Kristaus amžių pasiekęs Mantas Stonkus juokiasi: sąnariai jau nebe tie

Atlikėja Eglė Jakštytė kovo pradžioje išvyko porai savaičių į Japoniją – atostogų. Tiesa, kelios savaitės pavirto į beveik 2 mėnesius, o kelionė namo užtruko ko ne 2 paras. Ją teko įveikti ne tik lėktuvais – atlikėja ir skrido, ir plaukė, ir važiavo, išmėgino beveik visas transporto priemones. Eglė sako, kad jausmas kelionės namo metu yra gan keistas, nes suvokiama, kad kažkas vyksta ne tik toje vietoje, kur esi, bet visame pasaulyje.

Grupė „Biplan“ po 25 metų įgyvendins savo seną svajonę ir tai padarys net karantino metu. Jie sako, kad grupė atrado būdą išplėsti savo galimybes, o tai svarbiausia sunkiu metu. Rytoj Paluknio aerodrome tęsis koncertų ciklas „Drive In Live“, kur būsimiems koncerto ir LRT RADIJO klausytojams jau paruošta 18 dainų programa. Grupė nusiteikusi pozityviai ir apie karantino nuoskaudas negalvoja – žvelgia į priekį ir atšauktų koncertų neskaičiuoja.

„Labas rytas, Lietuva“ komanda šį rytą prabėgusio gimtadienio sveikinimus siuntė aktoriui Mantui Stonkui, kuris, kaip pats juokauja, pasiekė Kristaus amžių, o per metus ir numirė, ir prisikėlė. Žemaitijoje savo karantiną leidžiantis humoristas laisvalaikio metu užsiima gausybe veiklų, o tarp jų spėjo įrašyti ir dainą. Tikras žemaitis turi ir rekomendaciją visiems – kviečia aplankyti Žemaitijos nacionalinį parką ir apvažiuoti aplink Platelių ežerą.

Amsterdamo meno centras imasi eksperimentų – įrengė vietas pietums ar vakarienei lauke, bet kavinės lankytojai sėdi atskiruose šiltnamiuose. Taip siekiama lankytojus apsaugoti nuo viruso, nes savininkai nori išsaugoti ir meno centro kavinę.

Nusikelti pavyko ir į Igno Pociūno namus, slapyvardžio „Daddy Was A Milkman“ tvirtovę. Atlikėjas pristato naujausią savo darbą-dainą „Innocent Town“. Ignas sako, kad įkvėpimo šiuo laiku netrūksta, o daina skirta būsimiems laikams – kai galėsime į miestą ištrūkti jau be kaukių. Atlikėjui kelia nuostabą tuščio miesto fenomenas, kalbant apie žmonių kiekį viduryje dienos, tačiau jis tiki, kad viskas dabar verda, tačiau tik viduje.

Filipinuose lankėsi „Žvaigždžių karų“ personažas Dartas Veideris, kuris su imperijos pėstininkais ragino likti namuose, priminė laikytis higienos reikalavimų Taip siekiama pradžiuginti žmones sudėtingu laikotarpiu.

Laidą užbaigia konkursai žiūrovams.

Ved. Ugnė Siparė.