Žinios. Minimas raupų išnaikinimo 40-metis: tai – vienintelė sunaikinta liga, randama nebent laboratorijose

Vyriausybei paskelbus apie judėjimo ribojimo naikinimą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos, šių šalių vidaus reikalų ministrai šiandien aptars sienų kontrolės procedūras.

Prasidedant rinkimų kampanijai, Vyriausioji rinkimų komisija ims stebėti, ką skelbia socialinių tinklų aktyvistai, vadinamieji influenceriai. Jeigu jie išsakys palaikymą vienam ar kitam politikui, anot rinkimų komisijos, turėtų nurodyti, kad tai – politinė reklama.

Buvęs Sakartvelo prezidentas Michailas Saakašvilis paskirtas vadovauti Ukrainos Vykdomajam reformų komitetui, kuris priklauso Nacionalinei reformų tarybai prie Ukrainos prezidento.

Žmonijai kovojant su koronavirusu, Pasaulio sveikatos organizacija šiandien mini 40 m. nuo vienos baisiausių ligų – raupų – išnykimo. Tai yra vienintelė liga, laikoma sunaikinta ir kurią rasti galima nebent laboratorijose.

Kaune, Laisvės alėjoje, po rekonstrukcijos pradėjo veikti atnaujintas interaktyvus fontanas. Išlaikant senąją architektūrą Kauno simboliu laikomame fontane vandens purslai suderinti su muzikos garsų ir šviesų pliūpsniais.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau