Žinios. Žingsnis atsivėrimo link: Baltijos šalių ministrai aptars sienų kontrolės procedūras

Vyriausybei paskelbus apie judėjimo ribojimo naikinimą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos, šių šalių vidaus reikalų ministrai šiandien aptars sienų kontrolės procedūras.

Prasidedant rinkimų kampanijai, Vyriausioji rinkimų komisija ims stebėti, ką skelbia socialinių tinklų aktyvistai, vadinamieji influenceriai. Jeigu jie išsakys palaikymą vienam ar kitam politikui, anot rinkimų komisijos, turėtų nurodyti, kad tai – politinė reklama.

Niūru ir vis blogiau. Taip ekspertai apibūdina padėtį Jungtinių Valstijų darbo rinkoje. Vien pastarąją savaitę paraiškas nedarbo išmokoms pateikė daugiau nei 3 mln. amerikiečių, ir jokių vilčių, kad atleidimų cunamis slūgsta. Šiandien turi būti paskelbta balandžio užimtumo ataskaita, spėjama, kad nedarbo rodiklis bus dviženklis, gal 20 proc., neregėtas nuo Didžiosios depresijos praėjusio amžiaus pradžioje.

Kaune, Laisvės alėjoje, po rekonstrukcijos pradėjo veikti atnaujintas interaktyvus fontanas. Išlaikant senąją architektūrą Kauno simboliu laikomame fontane vandens purslai suderinti su muzikos garsų ir šviesų pliūpsniais.

Jungtinių Valstijų Teisingumo departamentas nutraukė buvusio Baltųjų rūmų patarėjo Michaelo Flynno bylą.

Žmonijai kovojant su koronavirusu, Pasaulio sveikatos organizacija šiandien mini 40 m. nuo vienos baisiausių ligų – raupų – išnykimo. Tai yra vienintelė liga, laikoma sunaikinta ir kurią rasti galima nebent laboratorijose.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau