Rimanto Dagio partija rems Sauliaus Skvernelio Vyriausybę, bet į koaliciją dar nesijungs

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį pranešė, kad Krikščionių sąjunga, vadovaujama parlamentaro Rimanto Jono Dagio, išreiškė paramą Vyriausybei. Du narius Seime turinti Krikščionių sąjunga prieš kelis mėnesius.

Spaudos konferenciją surengę S. Skvernelis ir R. J. Dagys kalbėjo, kad šiuo metu reikalingas politikų susitelkimas. Ministras pirmininkas teigė, kad kritinėse situacijose matosi, kokių tiklsų siekia politikai ir politinės jėgos. S. Skvernelis sakė matantis būtinybę telktis ir spręsti tautai svarbius klausimus.

„Esu dėkingas, kad Krikščionių sąjunga priėmė sprendimą paremti Vyriausybę svarbiausiuose darbuose, tą paramą garantuoti tiek konstruktyviam darbui Seime, turint du Seimo narius, tiek ir pasitelkiant ekspertus, mokslininkus, atstovauti šitai politinei jėgai. Kiekviena parama svarbi, jei ji yra nuoširdi“, – sakė S. Skvernelis. Anot jo, atsirado niša tokios partijos, kaip Krikščionių sąjunga, susikūrimui.

Apie tai, kad būtinas susitelkimas, kalbėjo ir R. J. Dagys, sakydamas, kad krizėje būtinas bendras darbas, nors Seimas dabar demonstruoja ne tokią aukštą parlamentarizmo kultūrą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau