Labas rytas, Lietuva II d. Vaidotas Valiukevičius: nesvarbu, kad konkursas atšauktas – mūsų darbas skleisti dainą toliau

Kaip Prancūzija kovoja su koronavirusu? Minėtoje šalyje, Beržerake, gyvenanti rašytoja Erika Umbrasaitė pasakoja, jog jos gyvenamasis regionas, palyginus su visos šalies mastu, yra mažai paliestas. Tiesa, pašnekovė primena apie griežtas karantino sąlygas šalyje: nuo namų negalima nutolti daugiau nei 1 kilometrą, į parduotuvę tenka eiti su specialiu rašteliu, sportas lauke – neleistina pramoga. Kita vertus, E. Umbrasaitės gyvenamasis regionas karantino sąlygas ims švelninti visai netrukus – gegužės 11-ąją.

Jurijus feat. Leon Somov – „Sapnuose“.

Karantinas liūdnas ne visiems – pingvinai linksminasi vandens parke. Honkonge esantis vandens parkas uždarytas jau kurį laiką, tad paukščiai plaukioja ir žaidžia sniege.

Atlikėjo Vaidoto Valiukevičiaus karantinas: koks jis? Pašnekovas, šį mėnesį su grupe „The Roop“ turėjęs dalyvauti „Eurovizijoje“, dar kartą dėkoja Lietuvos žmonėms už jiems suteiktą pasitikėjimą. V. Valiukevičius teigia, kad Lietuvos vardas, drauge su daina, sparčiai sklinda pasaulyje, o daina „On Fire“, galvoja, savo piką pasieks vasaros viduryje.

Muzikinis sveikinimas – tiesiai iš muziko Stepo Januškos namų. Geros nuotaikos nestokojantis S. Januška pristato savo knygą „Dainos Tau“, džiaugiasi laisvesne darbotvarke ir galimybe užbaigti seniai pradėtus darbus.

Nors Prancūzijos sienos uždarytos, kviečiame dar kartą virtualiai nusikelti į šios šalies šiaurę. Čia bitininkai džiūgauja – mat šių metų medaus derlius jau dabar yra geresnis nei per visus praėjusius metus.

„Studija“ – „Mylėjau, myliu, mylėsiu“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau