Labas rytas, Lietuva I d. „Balkonų“ fotografas Adas Vasiliauskas: vaikai tėvų klausia, kada ir vėl atskris dronas

LRT TELEVIZIJA

2020.05.07 07:39

Spaudos apžvalga.

Nuraminti, pakelti nuotaiką, tonizuoti ar padėti susikaupti – visa tai gali aromaterapijoje naudojami natūralūs eteriniai aliejai. Juos namuose galima panaudoti įvairiausiais būdais, o šiandien sužinosime, kaip patiems pasigaminti asmeninį inhaliatorių.

Karantinas liūdnas ne visiems – pingvinai linksminasi vandens parke. Honkonge esantis vandens parkas uždarytas jau kurį laiką, tad paukščiai plaukioja ir žaidžia sniege.

Artėjant Europos dienai tęsiasi projektas „Solidarumo balkonai“. Stebint dainas ir plojimus iš jų visoje Europoje, balkonai šiuo metu tapo akivaizdžiu europiečių solidarumo simboliu. Kviečiame susipažinti su vienu iš projekto autorių – fotografu Adu Vasiliausku.

Virtualiai galima apsilankyti net safaryje – Johanesburge filmavimo komanda kartu su parko darbuotojais įrašė ne tik laukinių žvėrių gyvenimą, bet ir pasakojimus apie juos.

Darbą atnaujina gydymo įstaigos. Kaip poliklinikos planuoja šiuos darbus atlikti sklandžiai ir saugiai? Ką reikėtų žinoti apie pasikeitusį medicininių paslaugų teikimą, kalbamės su NVSC atstove Romualda Lingiene.

Renginiai persikėlė į virtualią erdvę – vienas tokių šiandien vyks Facebook platformoje. Bus pristatytas „Sengirės“ fondas. Kam jis reikalingas, kalbamės su šio fondo iniciatoriumi, filmo „Sengirė“ režisieriumi Mindaugu Survila.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau