Stilius. Artūro Sujetos patarimai sulėtėjusiam gyvenimo būdui, pažintis su LRDT vadove ir buvęs „žasas“ Linas Zareckas

Karantinas labai greitai pakeitė įprastą mūsų gyvenimo ritmą ir kasdienius įpročius. Laikas namuose – nebe toks aktyvus, koks buvo iki šiol, o su padidėjusiomis apimtimis bei suprastėjusiomis nuotaikomis atėjo ir padidėjęs nerimas. Apie tai šnekamės su mitybos bei sveikatos specialistu, biomedicinos mokslų daktaru Artūru Sujeta. Jo teigimu, net ir galvodami apie aktyvesnį gyvenimą po karantino galime būti tikri – drastiški sprendimai nepadės.

Pažintis su Lietuvos rusų dramos teatro vadove Olga Polevikova, kuri puikiai išmano, kas yra išbandymai – buvusi aktorė, balso ir kalbėjimo mokytoja po pauzės vėl grįžo į teatrą, šįkart – kaip vadovė. Ką tai reiškia moteriai, patyrusiai ne vieną lūžį?

Kažkada jis buvo skandalingos grupės „Žas“ narys ir šėlo audringuose vakarėliuose, šiandien Linas Zareckas – rimtas verslo žmogus ir daugiavaikis tėtis, auginantis keturias dukras ir retkarčiais pasvajojantis apie sūnų. Šiandien jis sako ramiai priimantis pasikeitusį gyvenimo būdą ir laikiną pauzę versle ir besidžiaugiantis laiku su šeima.

Ved. Violeta Baublienė.