Labas rytas, Lietuva II d. Įkurkime muziejų namuose: naujame projekte lietuviai kviečiami į pasaulį pažvelgti dailininko akimis

„Gyvieji paveikslai“. Lietuvos nacionalinis dailės muziejus (LNDM) ir LRT pradeda naują projektą „Gyvieji paveikslai. Muziejus tavo namuose“. Skaitytojai kviečiami atidžiau įsižiūrėti į 40 specialiai atrinktų 18–20 amžių dailininkų paveikslų iš LNDM kolekcijos ir pasitelkus namiškių pagalbą, augintinius, daiktus ir kitus objektus inscenizuoti juos savo gyvenamoje aplinkoje. Apie visa tai išsamiau pokalbyje su LNDM direktoriumi Arūnu Gelūnu.

Labas rytas su KaYra. „Labas rytas, Lietuva“ svečiuose – atlikėja Kristina Radžiukynaite-KaYra. Pandemijos metu pašnekovė buvo viena iš tų, kas ragino neišgyventi dėl karantino, atvirkščiai – pasimėgauti juo. Tačiau prisipažįsta: nors pirmomis savaitėmis naujas gyvenimo ritmas jai patiko, šiandien – jau sunku. Ką KaYra nuveikė per karantiną? Kviečiame žiūrėti.

Labas rytas su Bjelle. Atlikėja Bjelle sugalvojo atrakciją – pakvietė visus savo gerbėjus prisidėti prie dainos kūrimo. Taip gimė daina „Be saiko“. Ar jiems pavyko? Apie tai „Labas rytas, Lietuva“ laidoje pokalbis su atlikėja Raminta Naujanyte-Bjelle.

„Margas pasaulis“. Keliaukime į Kosta Riką – čia mūsų laukia pažintis su šeima, karantine gyvenančia su beveik 30 vaikų. Kaipgi jiems sekasi – pasakojimas rubrikoje „Margas pasaulis“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau