Labas rytas, Lietuva I d. Nuotolinis mokymas po karantino: bus užmirštas ar dar pravers?

Spaudos apžvalga su Ignu Andriukevičiumi.

Kaip karantino metą namuose išnaudoti prasmingam laisvalaikiui su vaikais? Dailės mokytoja Alė Mulienė ragina kartu kurti žaidžiant ir siekti ne galutinio rezultato, o įprasminti patį procesą ir buvimą kartu.

„Solidarumo balkonai“ – taip pavadintos įvairių žmonių istorijos, kurias jie pasakoja iš savo balkonų ir atskleidžia, kaip karantinas pakeitė jų kasdienybę. Šiandien kviečiame išgirsti Viktorijos ir Ahmedo pasakojimus.

Koronavirusas gali būti itin pavojingas žmonėms, sergantiems astma. Ką jiems reikėtų žinoti, klausiame LSMU Kauno klinikų pulmonologės Virginijos Kalinauskaitės-Žukauskės.

Šiais metais buvo pavėlinta pajamų deklaravimo data, tačiau ekspertai pastebi, jog lietuviai vis dar neturi įpročio deklaruoti pajamas ir išnaudoti tai savo naudai. Kodėl neišnaudojame to, teiraujamės „Swedbank“ Finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene.

Nuotolinis pasiruošimas egzaminams: ar bus ko iš to pasimokyti? Ar sąlygos laikyti egzaminus bus geresnės nei ankstesniais metais? To klausiame Vilniaus licėjaus direktoriaus Sauliaus Jurkevičiaus.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau