Labas rytas, Lietuva I d. Grįžti iš karantino ne taip ir paprasta: ką privalo užtikrinti darbdavys, kad netektų bylinėtis?

Spaudos ir interneto portalų apžvalga su Ignu Andriukevičiumi ir Ugne Sipare.

Calvin Harris – „My way“.

Įprastas laidos „Labas rytas, Lietuva“ laikas, skirtas judesiui. Šį kartą kviečiame išmokti dar kelis lindihopo žingsnelius ir galbūt per visą jūsų dieną šokio ir geros nuotaikos bus daugiau.

Saulius Prūsaitis – „Namo reiks pareit“.

Namuose su mažyliais laiką leidžiančias mamas kviečiame į saugų eksperimentą. Dažus piešimui gaminsime iš maisto produktų. Patarimų, kaip tai padaryti, jums paruošė dailės edukatorė Sigita.

Pasibaigus karantinui pasibaigs ir darbas iš namų, o savuose būstuose įrengtas darbo vietas teks pakeisti įprastomis. Tačiau kaip pasiruošti sugrįžimui į darbą? Štai advokatas Jonas Sakalauskas mano, jog teisinių ginčų gali rastis ir dėl darbuotojų baimės grįžti į darbą – mat rizikos grupei priklausantys asmenys gali jaustis nesaugūs.Taip pat advokatas numato būsiant ir kitų konfliktų: darbdaviai gali norėti dar kiek palaukti ir neskubinti sugrįžimo į darbo vietas, bet štai patys darbuotojai, pasak advokato, norės pakeisti darbo iš namų stilių.

Dainotas Varnas – „Paklausyk“.

Pandemija paveikė kainas. Įvairios šalys susidūrė su problema: parduotuvių lentynos tuštėjo, o kai kurių produktų kainos augo. Ar kainų reguliavimas galėtų būti išeitis? Apie tai pokalbyje su LRT žurnaliste Jurga Čeponyte.

MO muziejaus ir LRT projektas „20 Lietuvos meno istorijų“. Šįkart pasakojimas apie Joną Jurciką.

LRT žodžio rinkimų finišo tiesioji. LRT kalbos redaktorė Lina Smolskienė skelbia, jog LRT žodžiu tapo Šimonėda, o fraze – „Dėl vieno banano neikite į parduotuvę“.

Ieva Narkutė – „Taip arti vienas kito“.

Ši savaitė dedikuota širdies nepakankamumui. Kalbėti apie širdies ligas, ypač karantino metu, kuomet yra apribotas fizinis aktyvumas, yra būtina. Daugiau apie širdies ligas – pokalbyje su kardiologe prof. Jelena Čelutkiene.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau