Garsų terapija. Gamtoje

Garsų terapija

2020.04.30 14:30

Garsų terapija. Gamtoje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Anądien namų tyloje skaičiau knygą ir staiga išgirdau silpnutį trakštelėjimą, atsklidusį nuo šalia ant stalo pamerktos pinavijų puokštės. Gal net neišgirdau, bet pajutau. Jausmas buvo toks naujas ir ypatingas, kad pasidėjęs skaitinį ėmiau atidžiai apžiūrinėti gėles. Ilgai laukti nereikėjo, kai ir vėl apsigirdo minkštas pokštelėjimas. Pagaliau pamačiau sujudant žalsvai rausvą pumpurą ir mano akyse žiedlapis po žiedlapio atsivėrė visas gėlės grožis“, – taip savo atradimą aprašo Paulius Šironas.

Gamtą galima jautriai stebėti, įsiklausyti, kvėpuoti kartu su ja ir tiesiog būti jos apsuptyje.

Vaida ir Luca iš miesto nors ir trumpam veržiasi laukan su palapine, Laima pajūryje patiria gilų ryšį su gamta ir užplūdusią ramybę, o sulėtėjusį žmonių gyvenimo tempą Mindaugas girdi net miške, kur gamtos garsus įrašo be pašalinio triukšmo.

Panaudoti tekstai:

Paulius Šironas. Laiškai sodininkui

Autoriai:

Rūta Dambravaitė

Vaida Pilibaitytė

Adomas Zubė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Keisti įrašai, užklydusios mintys ir mūsų istorijos, padedančios būti. Per 2020 metų koronaviruso pandemiją transliuotoje novatoriško formato laidoje – garso esė, originalūs garso įrašai iš archyvų, ištraukos iš literatūros kūrinių, klausytojų atsiųstos istorijos ir muzika, padedanti nukreipti mintis nuo netikrumo kupinos kasdienybės, atitrūkti ir pailsėti.

Kiti laidos epizodai

Garsų terapija

Garsų terapija/ Atšaukimai/ Stop/ Driežas
24:30
471
Garsų terapija. Vienatvė
25:16
618
Garsų terapija. Ritualai
25:00
428
Garsų terapija
25:06
560
Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.