Labas rytas, Lietuva I d. „Gelbėkit vaikus“ vadovė: per 30 metų organizacijoje nemačiau tokios didelės gerumo bangos kaip dabar

Spaudos apžvalga kartu su Ignu Andriukevičiumi.

Tikimės, kad jums patinka rytinės šokių pamokos! Kviečiame į jau trečiąją tango pamoką. Šokių mokytojai Brigita ir Karlosas Rodrigesai padės mums labiau suprasti argentinietiškąjį tango, parodydami dar vieną naują elementą.

Augalinių patiekalų iššūkis laidoje artėja pabaigos link ir šiandien pasiūlysime paskutinį receptą – tortilijos su daržovėmis ir tofu. Skanaus!

Artimiausių dienų orai: kas laukia ilgąjį Mamos dienos savaitgalį? Apie tai pasakoja LHMT Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė.

Portugalijos sostinėje – superherojų kostiumais vilkintys geradariai. Tai vienos bažnyčios parapijos sugalvota iniciatyva. Kostiumuotieji tvarko miestą, padeda žmonėms – tokiu būdu siekiama įrodyti per pandemiją dirbančių žmonių svarbą. Miesto tvarkdariai teigė pasijutę labiau įvertinti.

Šiandien prasideda akcija „Gelbėk su pasaka“ – apie ją pasakoja ir ją pristato organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė.

Kada paskutinį kartą ramiai atsisėdote paskaityti žurnalo arba bet kokio kito kokybiško turinio? Žurnalų kolekcininkė Diana Kijauskaitė sako, kad tokiam skaitymui būtina skirti laiko. Tik pirmiausia reikia atidėti mobilųjį telefoną. Todėl ji sukūrė ir socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą „Reading Slowly“, kurioje pristato įdomiausius žurnaluose rastus skaitinius, priverčiančius susimąstyti.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau