Kodėl kasdien būtina ne tik plautis rankas, bet ir rūpintis skaitmenine higiena?

Gegužės 8 d. jau vienuoliktą kartą visoje Lietuvoje vyks „Europos egzaminas“. Tai trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas. Kviečiame rengtis kartu ir susipažinti su viena iš jo temų – prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusi Europa.

Jaunimo Europos komandos nariai Dovydas Paškauskas ir Vakarė Saulėnaitė linksmai apie rimtus dalykus virtualiame pokalbyje diskutuoja su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi ir dirbtinį intelektą medicinai kuriančio startuolio „Oxipit“ vadovu Gediminu Pekšiu.

Moksleiviai domisi, ką reiškia būti prisitaikiusiam prie skaitmeninio amžiaus, dirbtinio intelekto svarba bei nauda, asmens duomenų apsauga, taip pat kaip nepasiklysti informacinio triukšmo pasaulyje.

Peržiūrėję vaizdo pokalbį nepraleiskite progos pasitreniruoti ir atsakyti į kelis klausimus, o gegužės 8 d. dalyvaukite „Europos egzamine“ ir pasitikrinkite žinias apie Europos Sąjungą internetu svetainėje egzaminas.eu. Jums reikės atsakyti į dešimt klausimų pasirenkant vieną iš siūlomų atsakymų variantų. Konkurse gali dalyvauti visi norintys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau