Žinios. Švelninant karantino sąlygas, nuo ketvirtadienio leista atnaujinti prekybą ne maisto prekėmis turguje

Premjeras Saulius Skvernelis pranešė apie planuojamą papildomą milijardo eurų pagalbą gyventojams ir verslui.

Švelninant karantino sąlygas, nuo ketvirtadienio leista atnaujinti prekybą ne maisto prekėmis turguje.

Koronavirusas toliau plinta globos įstaigose: naujas židinys – slaugos ligoninėje Kretingos rajone. Iš čia gydomų 28 ligonių koronavirusias nustatytas 22, užsikrėtė ir trečdalis personalo.

Tarp Vyriausybės svarstomų karantino sąlygų švelninimų – atnaujinti planines sveikatos priežiūros paslaugas. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad nutarta neišskirti sričių – galės būti teikiamos įvairios sveikatos paslaugos.

JAV koronaviruso mirčių skaičius viršijo Vietnamo karo netektis, o maisto tiekimo sutrikimai paskatino Donaldą Trumpą įsakyti skerdykloms veikti.

Jungtinės Karalystės premjeras su sužadėtine skelbia susilaukę sveiko sūnaus, nors anksčiau sakė, kad kūdikio laukia tik vasaros pradžioje.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Dainius Gaižauskas išlaikė postą. Tai lėmė paties komiteto pirmininko balsas.

Sąjūdžio prieš Baltarusijos atominę elektrinę Astrave iniciatoriai dar kartą atkreipė dėmesį, kad būtina kuo skubiau viešinti bendrą Lietuvos poziciją elektrinės atžvilgiu ir pasirūpinti kuo aktyvesniu šios problemos iškėlimu Europos mastu.

Nuo gegužės 10 dienos atnaujinami kai kurie reguliarių keleivinių skrydžių maršrutai.

Nacionalinio dailės muziejaus vadovui Arūnui Gelūnui skirtas Japonijos „Tekančios saulės ordino su aukso ir sidabro žvaigžde“ apdovanojimas.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau