Pilno metro. Kino apžvalgininkas Edvinas Pukšta ir jo neblėstanti aistra kinui

Pilno metro

2020.04.28 11:05

Pilno metro. Kino apžvalgininkas Edvinas Pukšta ir jo neblėstanti aistra kinui

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Į kino sales mane vis dar veda smalsumas,“ – sako kino apžvalgininkas Edvinas Pukšta, per metus apkeliaujantis apie 20 tarptautinių kino festivalių, o karantino metu peržiūrintis nuo 3 iki 7 filmų. Kaip nepavargti nuo kino? Kokios kino festivalių intrigos ir kokius filmus kino kritikas žiūrėjo Kovo 11-jąją prieš 30 metų?

Kino mokykla „Youngblood“ ir Vilniaus centrinė biblioteka „Virtualių kino susitikimų“ metu kviečia nemokamai žiūrėti Aistės Žegulytės dokumentinį filmą „Animus animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)“. Apie filmą daugiau pasakoja režisierė, operatorius Vytautas Katkus ir montažo režisierius Mikas Žukauskas.

Vedėja Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.