Europos žaliasis kursas: kas tai?

Kviečiame rengtis gegužės 8 d. vyksiančiam „Europos egzaminui“ ir susipažinti su viena iš jo temų – Europos žaliuoju kursu.

Jaunimo Europos komandos narės Viltė Novikovaitė ir Indrė Asipavičiūtė paskambino Europos Komisijos nariui Virginijui Sinkevičiui ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Arnoldui Pranckevičiui ir uždavė jiems klausimų apie Europos žaliąjį kursą, žiedinę ekonomiką ir kiekvieno iš mūsų galimybes prisidėti prie žaliojo Europos augimo. Peržiūrėję vaizdo pokalbį pasitikrinkite savo žinias atsakydami į kelis klausimus.

Gegužės 8 d. dalyvaukite „Europos egzamine“ ir pasitikrinkite savo žinias apie Europos Sąjungą internetu svetainėje egzaminas.eu. Jums reikės atsakyti į dešimt klausimų pasirenkant vieną iš siūlomų atsakymų variantų. Konkurse gali dalyvauti visi norintys.

Daugiau šaltinių, skirtų pasirengti „Europos egzaminui“, galima rasti mokymosi kampelyje: https://ec.europa.eu/lithuania/mokymosi-kampelis_lt

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Valstybės pažinimo centras. Projekto globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau