Labas rytas, Lietuva II d. Pataria kosmetologė: kokių odos priežiūros priemonių negali pamiršti ir vyrai?

Odos priežiūros patarimai. Karantinas turi ir privalumų – galite rasti nemažai laiko užsiėmimams ar procedūroms, kurių įprastu gyvenimo ritmu atlikti negalėjote. Viena jų – veido odos priežiūra. „Labas rytas, Lietuva“ eteryje – kosmetologė Agnė Valantiejienė.

Naujas vaizdo klipas. „Labas rytas, Lietuva“ laidoje – premjera. Užsidariusi namie atlikėja Paula laiko veltui neleidžia – sukūrė naują daina, taip pat ir vaizdo klipą jai. Dainos „Miss You“ pavadinimas, anot Paulos, atskleidžia kūrinio esmę – jis apie draugus ir žmones, kurių pasiilgome karantino metu. Plačiau apie dainą – pokalbyje.

Labas rytas su Jurgiu Didžiuliu. „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kartu su bendruomenių programa „Fluxus labas“ inicijuoja naują, karantino laikotarpiui skirtą projektą „Kultūra į kiemus“. Tam, kad atneštų kultūrą... tiesiai į mūsų kiemus. „Labas rytas, Lietuva“ šiandien Kaune pasirodantis Jurgis Didžiulis.

Augalinių šaltibarščių receptas. Šyla orai, tad laikas prisiminti vasariškus patiekalus. Šaltibarščiai – vienas jų, tik šį kartą pasiūlysime jums augalinių šaltibarščių receptą, kartu ir iššūkį – tris dienas iš eilės kartu su „Labu rytu“ pasigaminti po vieną augalinį patiekalą. Kasryt – po vieną naują receptą, tad pradėkime.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau