Žinios. Pirmasis Nausėdos pokalbis su Lukašenka: pasiūlė pagalbą, bet išsakė ir susirūpinimą dėl Astravo AE

Lietuvoje skaičiuojami 39 mirties nuo koronaviruso atvejai, užsikrėtusiųjų – 1398.

Santaros klinikose antradienį pagimdė COVID-19 užsikrėtusi nėščioji, tačiau jau po gimdymo atlikus pakartotinį testą, rezultatas pasirodė esantis neigiamas. Sveikas ir naujagimis.

Vyriausybei leidus, nuo šiandien gali atsidaryti didžiuosiuose prekybos centruose dirbančios parduotuvės.

Daliai žmonių grįžtant į darbus, jų vaikus nuo pirmadienio priims Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio darželiai. Į sumažintas grupes bus galima vesti tik tuos vaikus, kurių tėvai dėl sušvelninto karantino privalo eiti į darbą – tai turės įrodyti darbdavio pažyma.

Gitanas Nausėda šiandien telefonu kalbėjosi su Baltarusijos prezidentu Aliaksandru Lukašenka – tai pirmas tiesioginis lyderių pokalbis.

Kilus skandalui dėl koronaviruso židiniu tapusio Klaipėdos hospiso, kuris veikė be leidimų, paaiškėjo, kad tokių įstaigų yra ir daugiau.

Abiturientai, nesuspėję atsiskaityti lietuvių kalbos ir literatūros kalbėjimo įskaitos prieš karantiną, tą turi padaryti dabar nuotoliniu būdu.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Šią patarlę dabar kartoja gamtosaugininkai – esą, kai žmonija gerokai sustabdė savo veiklą, gamta atsigavo. Tačiau ne gamtos draustiniai, kuriems, nesant turistų, gresia pražūtis.

Nuo pirmadienio Vingio stadione po penkių savaičių pertraukos galės treniruotis olimpinėms, paralimpinėms, kurčiųjų žaidynėms, pasaulio ar Europos čempionatams besirengiantys sportininkai.

Vokietijos Bundeslyga greičiausiai taps pirmąją iš stipriausių Europos futbolo lygų, kuri bus atnaujinta.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau