Žinios. Pranešama, kad Rokiškio mieste užfiksuoti 4 koronaviruso atvejai

Lietuvoje skaičiuojami 39 mirties nuo koronaviruso atvejai, užsikrėtusiųjų – 1398.

Santaros klinikose antradienį pagimdė COVID-19 užsikrėtusi nėščioji, tačiau jau po gimdymo atlikus pakartotinį testą, rezultatas pasirodė esantis neigiamas. Sveikas ir naujagimis.

Vyriausybei leidus, nuo šiandien gali atsidaryti didžiuosiuose prekybos centruose dirbančios parduotuvės.

Šis metas – tikrai išskirtinis verslui. Apie pandemijos įtaką verslo reputacijai – pokalbis su marketingo ir rinkos tyrimų eksperte Rūta Gaudišiene.

Trečiadienio vakarą Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pranešė apie pirmą koronaviruso atvejį šiame rajone, tačiau ketvirtadienį infekcijos susirgimų skaičius jau šoktelėjo iki trijų, o NVSC turimais duomenimis susirgusių žmonių rajone – keturi.

Daliai žmonių grįžtant į darbus, jų vaikus nuo pirmadienio priims Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio darželiai. Į sumažintas grupes bus galima vesti tik tuos vaikus, kurių tėvai dėl sušvelninto karantino privalo eiti į darbą – tai turės įrodyti darbdavio pažyma.

Valdantieji boikotavo opozicijos iniciatyva surengtą neeilinį Seimo posėdį.

Gitanas Nausėda šiandien telefonu kalbėjosi su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka – tai pirmas tiesioginis lyderių pokalbis.

Naujausia informacija apie COVID-19. Ją pristato sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Kaip Italijai sekasi suvaldyti pandemiją? Pokalbis su Italijoje gyvenančia žurnaliste Neringa Budryte.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad Vokietija yra pasirengusi finansuoti „reikšmingai didesnį“ ES biudžetą, kad padėtų Bendrijai susitvarkyti su koronaviruso pandemijos padariniais.

Abiturientai, nesuspėję atsiskaityti lietuvių kalbos ir literatūros kalbėjimo įskaitos prieš karantiną, tą turi padaryti dabar nuotoliniu būdu.

Gesinti didžiausiame Lenkijos nacionaliniame parke kilusio gaisro buvo nusiųsti šeši lėktuvai, regione esantys kariai, papildomos ugniagesių pajėgos ir policijos sraigtasparniai.

Sportas.

Ved. G. Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau