10–12. Psichiatras Aleksandras Alekseičikas: norint padėti žmogui, reikia pagyventi jo gyvenimą

10–12

2020.04.23 10:30

10–12. Psichiatras Aleksandras Alekseičikas: norint padėti žmogui, reikia pagyventi jo gyvenimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Psichiatras psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas šiemet mini 80-metį ir jau 43-ius metus iš eilės pavasarį rengia seminarą, kuris suburia specialistus ir šio gydytojo sekėjus ne tik iš Lietuvos.

Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Ribinių būsenų skyriaus vedėjas A. Alekseičikas vadinamas pirmuoju Lietuvos psichiatru, kuris ėmėsi nemedikamentinio gydymo psichiatrijos ligoninėje. Interviu su Aleksandru Alekseičiku – apie psichiatro ir psichoterapeuto užduotis, aplinkinių reakcijas į darbo metodus ir žmogaus sielą.

„Šiuo metu visuomenėje pastebiu daug daugiau pagarbos vienas kitam“, – sako Los Andžele gyvenantis lietuvių kilmės fotografas, taip pat Dizaino koledžo dėstytojas Jonas Kulikauskas. Apie gyvenimą ir kūrybą karantino laikotarpiu Vakarinėje Amerikos pakrantėje su fotografu kalbėjosi kolegė Agnė Kairiūnaitė-Albright.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.