10–12. Ar Lietuvos ūkininkai rengs žydinčių pievų čempionatus?

10–12

2020.04.21 10:30

10–12. Ar Lietuvos ūkininkai rengs žydinčių pievų čempionatus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Per karantiną pasigirdo nerimo ir piktų komentarų, kodėl jaunuoliai ir vaikai net tokiu laiku būriuojasi gatvėse. Su organizacijos „Vilnius Social Club“ gatvės socialiniu darbuotoju Kasparu Laureckiu – apie rizikos šeimose gyvenančių vaikų ir paauglių problemas, kurias karantinas dar paaštrino.

Lietuvos ūkininkai kviečiami prisidėti prie naujos natūralių pievų atkūrimo programos, kurią įkvėpė Prancūzijos ūkininkų pavyzdys. Kokios ES paramos ir už kokį rezultatą gali gauti natūralių savininkai, ar realu, kad Lietuvos ūkininkai rengtų netgi žydinčių pievų čempionatus? Diskusijos dalyviai – programą koordinuojančio „Baltijos aplinkos forumo“ direktorius Žymantas Morkvėnas, ūkininkas Raimundas Brizgys, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos biologinės įvairovės skyriaus vedėjas Tautgirdas Masiulis.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.